Viru Talu Koduresto

Viljandimaa metsade ja põldude vahel, Pahuvere külas asub meie talu häärber, kus toimetab pisike, hubane ja õdus Viru Talu Koduresto. Koduresto idee sündis minu suurest kirest toidu vastu. Mulle meeldib pakkuda inimestele elamust läbi toidu. Pakutavad toidud on valminud hoole ja armastusega, on maitsvad ja värviküllased.  Road on inspiratsiooni saanud erinevatest maailmaköökidest  ja peegeldavad minu nägemust heast toidust. Joogikaardis on kohalike tootjate toodang ja kohvi pakun  traditsiooniliselt kannust. Kodurestosse mahub einestama korraga 15-20 inimest, seega on sobiv väiksemateks koosviibimisteks. Meie juurde on oodatud nii kohalikud kui kaugema kandi külalised.

Previous
Next

Brunch On Alati Hea Mõte

Brantš on nädalavahetusel toimuv hiline hommikusöök. See on natuke pidulikum kui tavaline hommik, mille kõrvale võib kuuluda väike vahuvein või mull. Brantš on suurepärane viis veeta aega oma lähedaste ja sõpradega ümber ühise laua, nautides muretult sööki ja jooki ilma pliidi ees toimetamiseta. Menüü on iga kord natuke erinev, seega saab avastada uusi maitsed alati, kui meile sööma tuled. Menüüga saab tutvuda kolm nädalat enne brantši siin ja Facebooki lehel. Maksta saab nii kaardiga, kui sularahas.

Tutvu menüüga SIIN

Kohalik Tooraine Maailma Maitsetes

Ühel õhtul kuus pakun 4-käigulist menüüd, mis on valmistatud lähtuvalt hooajal valminud toorainest. Menüüga saab tutvuda kolm nädalat enne ürituse toimumist siin ja Facebooki lehel. Õhtusöögi hind inimese kohta on 45 eurot, mille hinnale lisanduvad Teie poolt valitud joogid. Kohtade arv on piiratud ja vajalik on eelbroneering. Õhtusöögi toimumisajad leiad meie Facebooki lehelt või Viru Talu pealehelt. Õhtusöök algab kl. 18:00. Palume mitte hilineda. Maksta saab kohapeal nii kaardiga, kui sularahas.

Tutvu menüüga SIIN.

IMG_4023

Broneeri Külastus

Viljandimaa metsade ja põldude vahel, Pahuvere külas asub meie talu häärber, kus toimetab pisike, hubane ja õdus Viru Talu Koduresto. Oled väga oodatud!