Teretulemast Viru Talusse

Koduresto

Viljandimaa metsade ja põldude vahel, Pahuvere külas asub meie talu häärber, kus toimetab pisike, hubane ja õdus Viru Talu Koduresto. Koduresto idee sündis minu suurest kirest toidu vastu. Mulle meeldib pakkuda inimestele elamust läbi toidu. Road on inspiratsiooni saanud erinevatest maailmaköökidest  ja peegeldavad minu nägemust heast toidust. Joogikaardis on kohalike tootjate toodang ja kohvi pakun  traditsiooniliselt kannust. Kodurestosse mahub einestama korraga 10 inimest, seega on sobiv väiksemateks koosviibimisteks. Meie juurde on oodatud nii kohalikud kui kaugema kandi külalised.

Pakutavad toidud on valminud hoole ja armastusega, on maitsvad ja värviküllased

Pakutavad toidud on valminud hoole ja armastusega, on maitsvad ja värviküllased

Õhtusöök

Aegajalt pakume 3-käigulist õhtusööki, mis on valmistatud lähtuvalt hooajal valminud toorainest. Menüüga saab tutvuda kolm nädalat enne ürituse toimumist siin ja Facebooki lehel. Õhtusöögi hind inimese kohta on 55 eurot, mille hinnale lisanduvad Teie poolt valitud joogid. Kohtade arv on piiratud ja vajalik on eelbroneering. Õhtusöögi toimumisajad leiad meie Facebooki lehelt või Viru Talu pealehelt. Õhtusöök algab kl. 18:00. Palume mitte hilineda. Maksta saab kohapeal nii kaardiga, kui sularahas.

Brunch

Brantš on nädalavahetusel toimuv hiline hommikusöök. See on natuke pidulikum kui tavaline hommik, mille kõrvale võib kuuluda väike vahuvein või mull. Brantš on suurepärane viis veeta aega oma lähedaste ja sõpradega ümber ühise laua, nautides muretult sööki ja jooki ilma pliidi ees toimetamiseta. Menüü on iga kord natuke erinev, seega saab avastada uusi maitsed alati, kui meile sööma tuled. Menüüga saab tutvuda kolm nädalat enne brantši siin ja Facebooki lehel. Maksta saab nii kaardiga, kui sularahas.

Orgaaniline
Hooajalised maitsed
Põllulapil kasvatatud
Armastuse ja hoolega

Eksklusiivne majutuspakett

Vali sobiv kuupäev. Majutuse broneerimiseks saata e-mail monika.peebo@virutalu.ee

[wpsbc id="1" title="yes/no" legend="yes" legend_position="side/top/bottom" "]